Federation selection    ECU Logo

Tournament selection

Sort according to

Federation: Catalonia (CAT)

Flag CAT
No.TournamentLast update
1IV TANCAT AMISTAT DE PREMIA DE MAR 5 Hours 21 Min.
2IX Torneig d'Escacs Actius del Foment Martinenc (175820) 7 Hours 23 Min.
3III Obert Actiu Ciutat de Badalona sub 2350 7 Hours 25 Min.
4Ràpides de Festa Major del Clot - Camp de l'Arpa 7 Hours 26 Min.
5Torneig Escolar del Consell Esportiu de LH- Grans (Juvenil,Cadets,Infantil,Alev 8 Hours 8 Min.
6Jocs Escolars de l'Hospitalet - Escacs - Grup Benjamins-Prebenjamins 8 Hours 9 Min.
7CEEB Escolar d'escacs individual Sub-18 9 Hours 30 Min.
8CEEB Escolar d'escacs individual Sub-16 9 Hours 31 Min.
9V Obert Club Escacs Cornella Memorial Dr. Josep Vallve i Piñol 9 Hours 36 Min.
10Torneig escolar d'edats Barcelona Sub-14 10 Hours 29 Min.
11Torneig escolar d'edats Barcelona Sub-12 10 Hours 32 Min.
12Campionat d'equips per edats de la Delegació de Lleida 2017 - Sub 14 i Sub 16- 10 Hours 38 Min.
13Campionat d'equips per edats de la Delegació de Lleida 2017 - Sub 12 - 10 Hours 38 Min.
14Campionat d'equips per edats de la Delegació de Lleida 2017 - Sub 8 i Sub 10- 10 Hours 38 Min.
15Torneig escolar d'edats Barcelona Sub-10 10 Hours 44 Min.
16V TORNEIG LLAMPEC Memorial Miquel Triay Mójica Club Escacs Cornella 11 Hours 21 Min.
17VII Torneig Clàssic Internacional Sant Martí 2018 12 Hours 45 Min.
18PRIMER CAMPIONAT ESCOLA IPSE SEGON GRUP 14 Hours 50 Min.
19XXXII Torneig "Josep Rubiralta" 2017 14 Hours 51 Min.
20PRIMER CAMPIONAT ESCOLA IPSE 2017 PRIMER GRUP 14 Hours 51 Min.
21ESCOLA D'ESCACS DE BARCELONA - GRUP DIMARTS CURS 2017/2018 21 Hours 42 Min.
22Torneig Solidari MultiCapacitats 9.30h 1 Days 7 Hours
23III Campionat de ràpides "La llufa" 21h 1 Days 7 Hours
24XXXV TORNEIG OBERT D'ESCACS VILA DE CERDANYOLA 2017. GRUP B 1 Days 7 Hours
25VIIIé CAMPIONAT NADALENC 1 Days 8 Hours
26PRIMER CAMPIONAT ESCOLAR 2017 ESCOLA THAU GRUP DIMECRES 1 Days 9 Hours
27PRIMER CAMPIONAT ESCOLA NAUSICA CURS 2017-18 SEGON GRUP 1 Days 9 Hours
28PRIMER CAMPIONAT ESCOLA NAUSICA CURS 2017-18 PRIMER GRUP 1 Days 9 Hours
29II Open Club d'Escacs Barcelona 1 Days 10 Hours
30Campionat Territorial del Baix Llobregat (170021) 1 Days 20 Hours
31Campionat Territorial del Barcelones (170020) 1 Days 20 Hours
32Campionat Absolut de Barcelona (170019) 1 Days 20 Hours
33I TORNEIG TARDOR GERUNDA 2 Days 7 Hours
34XXXV TORNEIG OBERT D'ESCACS VILA DE CERDANYOLA 2017. GRUP A 2 Days 7 Hours
35I TORNEIG TARDOR GERUNDA "OPEN" 2 Days 8 Hours
36Campionat Catalunya d'Edats - Fase Tarragona - Sub18 2 Days 9 Hours
37Campionat Catalunya d'Edats - Fase Tarragona - Sub16 2 Days 9 Hours
38Campionat Catalunya d'Edats - Fase Tarragona - Sub14 2 Days 9 Hours
39Social Amposta 2017 2 Days 9 Hours
40Fase prèvia de Veterans de Barcelona 2017 2 Days 10 Hours
41Campionat Individual Absolut de Girona (170032) 2 Days 10 Hours
42PRIMER CAMPIONAT ESCOLAR 2017 ESCOLA THAU GRUP DIMARTS 2 Days 11 Hours
43PRIMER CAMPIONAT ESCOLAR CURS 2017-18 ESCOLA D'ESCACS DE BARCELONA GRUP DILLUNS 2 Days 11 Hours
44PRIMER CAMPIONAT ESCOLA AURO CURS 2017-18 GRUP DILLUNS PETITS 2 Days 11 Hours
45PRIMER CAMPIONAT ESCOLA BAC DE RODA CURS 2017-18 GRUP DILLUNS 2 Days 11 Hours
46XXI Open Ideal Clave 2 Days 13 Hours
47PARE MANYANET - 4art.PRIMÀRIA - CURS 2017-18 2 Days 19 Hours
48Institut Matadepera 3 Days 9 Hours
49Obert Tardor Tàrrega 2017 3 Days 10 Hours
50Campionat Absolut Territorial de Lleida 2017 - II 3 Days 10 Hours
Advertisement