Federation selection    ECU Logo

Tournament selection

Sort according to

Federation: Finland (FIN)

Flag FIN
No.TournamentLast update
1Käpylän mestaruus 2017 9 Hours 6 Min.
2KäpSK:n nopea shakki 12/2017 9 Hours 11 Min.
3Ekenäs SK klubbmästerskap 2017, speltid 75 min + 30 sek / drag 9 Hours 13 Min.
4Finno-Ugric Centenary Tournament 2017 (blitz) 18.11. Vierumäki 1 Days 9 Hours
5Finno-Ugric Centenary Tournament 2017 (rapid) 18.-19.11. Vierumäki 1 Days 9 Hours
6Porin koululaisten mestaruus, 8-9 luokat ja lukio 1 Days 13 Hours
7Porin koulujen mestaruus 15.11.2017, 6. luokka 1 Days 13 Hours
8Porin koululaisten mestaruus 15.11.2017, 3. luokka 1 Days 14 Hours
9Finno-Ugric Centenary Tournament 2017 Vierumäki (FIN) 17.-19.11. 2 Days 9 Hours
10Finno-Ugric Centenary Tournament 2017 Vierumäki (FIN) 17.-19.11. 2 Days 11 Hours
11Finno-Ugric Centenary Tournament 2017 Vierumäki (FIN) 17.-19.11. 2 Days 16 Hours
12Finno-Ugric Centenary Tournament 2017 (rapid) 18.-19.11. Vierumäki 4 Days 12 Hours
13Finno-Ugric Centenary Tournament 2017 (blitz) 18.11. Vierumäki 4 Days 12 Hours
14Pääkaupunkiseudun koululaisten avoin mestaruus 2017 3-luokka 4 Days 14 Hours
15Pääkaupunkiseudun koululaisten avoin mestaruus 2017 2-luokka 4 Days 14 Hours
16Pääkaupunkiseudun koululaisten avoin mestaruus 2017 1-luokka 4 Days 14 Hours
17Pääkaupunkiseudun koululaisten avoin mestaruus 2017 5- ja 6-luokka 4 Days 14 Hours
18Pääkaupunkiseudun koululaisten avoin mestaruus 2017 4-luokka 4 Days 14 Hours
19Pääkaupunkiseudun koululaisten avoin mestaruus 2017 yläaste 4 Days 14 Hours
20Tampereen seudun koulumestaruus, yläaste 5 Days 14 Hours
21Tampereen seudun koululaismestaruus, luokat 5-6 5 Days 14 Hours
22Tampereen seudun koululaismestaruus, 4. luokka 5 Days 14 Hours
23Tampereen seudun koululaismestaruus, luokat 1-2 5 Days 14 Hours
24Tampereen seudun koululaismestaruus, 3. luokka 5 Days 15 Hours
25KäpSK:n nopea shakki 11/2017 7 Days 8 Hours
26Ekenäs SK, 5 + 5 min., 7/2017-11-16 7 Days 9 Hours
27Porin koulaisten mestaruus 15.11.2017, 4. luokka 8 Days 18 Hours
28Porin koululaisten mestaruus 15.11.2017, 5. luokka 8 Days 18 Hours
29Karjaan URA 15+15 min. 6 kirrosta 14.11.2017 8 Days 19 Hours
30Espoon ja Kauniaisten 3-henkiset koulujoukkuekisat, luokat 1-3 11 Days 15 Hours
31Espoon ja Kauniaisten 3-henkiset koulujoukkuekisat, luokat 4-6 12 Days 13 Hours
32Turun turnajaiset 12 Days 17 Hours
33Turun turnajaiset 12 Days 18 Hours
34Turun turnajaiset 12 Days 18 Hours
35Raahen turnaus 2017 18 Days 10 Hours
36Uudenmaan koululaiskilpailu 2017, sarja ya&lukio 19 Days 14 Hours
37Uudenmaan koululaiskilpailu 2017, sarja 3-4 lk 19 Days 14 Hours
38Uudenmaan koululaiskilpailu 2017, sarja 5-6 lk 19 Days 14 Hours
39Uudenmaan koululaiskilpailu 2017, sarja 1-2 lk 19 Days 15 Hours
40KäpSK:n marraskuun 2017 blixt 21 Days 9 Hours
41Ekenäs SK, 2 min.+12 sek/drag, 7/2017.11.02. 21 Days 10 Hours
42LauttSSK mestaruus 2017 22 Days 9 Hours
43Shakin tuki 20v juhlaturnaus 26 Days 14 Hours
44TUL Joy Games Seinäjoki 5+5 min 26 Days 16 Hours
45Koululaisten Turun mestaruusturnaus 2017 26 Days 17 Hours
46Ekenäs SK, 20 + 20 min., 3/2017.10.26 27 Days 22 Hours
47ESK:n pikashakkimestaruus 2017 Ponnen Maja 34 Days 7 Hours
48KäpSK:n nopea shakki 10/2017 35 Days 7 Hours
49Karjaan URA 15+15 min. 6 kirrosta 10.10.2017 44 Days 10 Hours
50Raputurnaus 2017 45 Days 18 Hours
Advertisement