Federation selection    ECU Logo

Tournament selection

Sort according to

Federation: Georgia (GEO)

Flag GEO
No.TournamentLast update
1GEO CF Cup 2017 U12 Girls 14 Hours 34 Min.
2GEO CF Cup 2017 U12 Boys 14 Hours 36 Min.
3GEO CF Cup 2017 U10 Girls 15 Hours 9 Min.
4GEO CF Cup 2017 U10 Boys 15 Hours 11 Min.
5GEO CF Cup 2017 U8 Girls 15 Hours 13 Min.
6GEO CF Cup 2017 U8 Boys 16 Hours 3 Min.
7''ნანა იოსელიანის თასი-2017'' 23 Hours 28 Min.
8Nona Gaprindashvili Cup 2017 (Open B) 1 Days 16 Hours
9Nona Gaprindashvili Cup 2017 (Open A) 2 Days 13 Hours
10Open Rustavi Sunday (Blitz-59) 4 Days 12 Hours
11European Individual Chess Championship 2018 4 Days 13 Hours
12საკვალიფიკაციო ტურნირი V კატეგორიაზე 4 Days 14 Hours
13საკვალიფიკაციო ტურნირი III-IV კატეგორიებზე 4 Days 17 Hours
14საკვალიფიკაციო ტურნირი 5 Days 21 Hours
15Open Rustavi Sunday (Blitz-58) 11 Days 12 Hours
16Qual Tournament for II-I-ok cat - 13 11 Days 18 Hours
17Qual Tournament for IV-III cat-21 11 Days 19 Hours
18"დავით ჩირაძის მემორიალი-2017" - 10 წლამდე გუნდებს შორის 12 Days 17 Hours
19"დავით ჩირაძის მემორიალი-2017" - 7 წლამდე გუნდებს შორის 12 Days 18 Hours
20"დავით ჩირაძის მემორიალი-2017" - 8 წლამდე გუნდებს შორის 12 Days 20 Hours
21საჭადრაკო კლუბი "ნანა"-ს პირველობა მოყვარულთა შორის 13 Days 14 Hours
22Open Rustavi Sunday (Blitz-57) 18 Days 11 Hours
235 თანრიგი 04-05 ნოემბერი 18 Days 15 Hours
244 თანრიგი 04-05 ნოემბერი 18 Days 15 Hours
25Qual Tournament for III-IV cat-20 18 Days 19 Hours
26GEO 77th Ch (I League) 20 Days 17 Hours
27Open Rustavi Sunday (Blitz-56) 25 Days 15 Hours
28Qual Tournament for II cat-12 25 Days 18 Hours
29Qual Tournament for I cat, ok -12 25 Days 18 Hours
30Qual Tournament for III-IV cat-19 25 Days 19 Hours
31ფოთის საქალაქო საჭადრაკო ფესტივალი "გამსვლელი პაიკი" 8 წლამდე ჭაბუკთა შორის 25 Days 20 Hours
32ფოთის საქალაქო საჭადრაკო ფესტივალი "გამსვლელი პაიკი" 8 წლამდე გოგონათა შორის 25 Days 20 Hours
33მარათონული ბლიც ტურნირი (30 ქულამდე) 31 Days 7 Hours
34Open Rustavi Sunday (Blitz-55) 32 Days 13 Hours
35აჭარის საკვალიფიკაციო ტურნირი III-IV კატეგორიაზე (2017) II ეტაპი 32 Days 14 Hours
36აჭარის საკვალიფიკაციო ტურნირი V კატეგორიაზე (2017) II ეტაპი 32 Days 14 Hours
37T.Lomaia mem - OPEN-B-G-14-16 36 Days 14 Hours
38T.Lomaia mem -B-G-10 36 Days 14 Hours
39T.Lomaia mem -B-G-12 36 Days 16 Hours
40T.Lomaia mem -B-G-8 36 Days 16 Hours
41აჭარის საკვალიფიკაციო ტურნირი III კატეგორიაზე (2017) 38 Days 12 Hours
42აჭარის საკვალიფიკაციო ტურნირი IV კატეგორიაზე (2017) 38 Days 13 Hours
43Open Rustavi Sunday (Blitz-54) 39 Days 12 Hours
44აჭარის საკვალიფიკაციო ტურნირი V კატეგორიაზე (2017) 39 Days 15 Hours
45"ანზორ მაჩიტიძის სახელობის საჭადრაკო მემორიალი" - მამაკაცთა შორის 43 Days 14 Hours
46"ანზორ მაჩიტიძის სახელობის საჭადრაკო მემორიალი" - ქალთა შორის 43 Days 14 Hours
47"ანზორ მაჩიტიძის სახელობის საჭადრაკო მემორიალი" - 10 წლამდე ჭაბუკთა შორის 43 Days 14 Hours
48"ანზორ მაჩიტიძის სახელობის საჭადრაკო მემორიალი" - 10 წლამდე გოგონათა შორის 43 Days 14 Hours
49"ანზორ მაჩიტიძის სახელობის საჭადრაკო მემორიალი" - 8 წლამდე ჭაბუკთა შორის 43 Days 14 Hours
50"ანზორ მაჩიტიძის სახელობის საჭადრაკო მემორიალი" - 8 წლამდე გოგონათა შორის 43 Days 14 Hours
Advertisement